Kurumsal

Res Enerji Sistemleri A.Ş.

PANASONIC

Isıtma ve Soğutmada Öncü;

100 yılın üzerinde deneyimle dünyanın dört bir yanında 120’den fazla ülkeye satış yapan Panasonic Klima, hiç kuşkusuz ısıtma ve soğutma sektörünün liderlerinden biridir. Panasonic Klima geniş üretim ve ARGE tesisi ağıyla dünya çapında klimalarda standart belirleyici, son teknolojiye sahip yenilikçi ürünler sunmaktadır. Küresel ölçekte büyüyen Panasonic Klima, sınırları aşan üstün nitelikli ürünler sağlamaktadır.

'Panasonic Yeni Nesil Klimalar için Tıklayınız

RES ENERJİ

40 Yıllık Tecrübe İle;

Res Enerji A.Ş. 2010 yılında 40 yıllık bir tecrübenin ışığında Isıtma, Soğutma, Havalandırma sektörüne mühendislik ve satış hizmeti vermek için kurulmuştur. Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Yüksek Sistemler üzerine ciddi çalışmalar yapan Res Enerji A.Ş., kaynakları ekonomik ve verimli bir şekilde kullanırken, doğanın da korunmasına büyük özen göstermektedir.

Res Enerji A.Ş., Avrupa'daki en büyük yoğuşmalı kazan ve kombi üreticilerinden biri olan Hollanda markası REMEHA’nın ve dünyanın en büyük boyler ve genleşme tankı üreticilerinden biri olan Alman markası REFLEX’in de Türkiye Distribütörü konumundadır.

Res Enerji A.Ş. bünyesinde kendi ürettiği ve geliştirdiği RESTHERMA Isı Pompaları ve RESSOLAR Güneş Kollektörleri’ ni bulundurmasının yanı sıra, Japon devi PANASONIC marka ısı pompalarının da Türkiye Distribütörüdür.

Res Enerji A.Ş. Avrupa’daki en büyük ve en eski fan üreticilerden olan, 70 ayrı ülkeye dağıtım yapan, havalandırma endüstrisinin lider italyan markaları ELICENT ve DYNAIR’ın Türkiye Distribütörlüğü’nü de üstlenmiştir.

Res Enerji A.Ş. 40 yılı aşkın mekanik tesisat, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme uygulamaları alanında ki tecrübesi, kaliteli ürünü doğru ve verimli sistem uygulaması ile müşteriyle buluşturmayı amaç edinmiş ilkesi, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik kadrosu, pratik, hızlı ve kullanıcı odaklı servis ağı anlayışı ve belki de en önemlisi sadece gelişmeleri takip etmekle kalmayıp yüksek teknolojiden faydalanılarak yapılan çalışmaları başarıyla ürünlere entegre eden ve yeni teknolojiler geliştiren AR-GE anlayışıyla sektörde en iyi olmayı amaç edinmiştir.

Res Enerji A.Ş. ürettiği ve distribütörlüğünü üstlendiği, ısı pompaları, yoğuşmalı kazan ve kombileri, güneş kolektörleri, genleşme tankları, boylerleri, separatörleri ve daha fazlasının bulunduğu ürün gamını, doğru uygulamayı yüksek verim - düşük maliyet ve uzun kullanım ömrü ile harmanlayarak oluşturmuşdur.

Siz müşterilerimize kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri sunmaya bundan önce olduğu gibi bundan sonrada devam edeceğiz.Panasonic
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
YOUTUBE