Monoblok

MDC R32 Isı Pompası

MDC R32 YÜKSEK PERFORMANS MONOBLOK ISI POMPASI;

Aquarea MDC R32 Yüksek Performanslı Monoblok J Nesil Tek fazlı. Isıtma ve Sogutma.

Enerji verimliligi: Isıtmada 35°Cde A+++ enerji verimliligi.

Esneklik: Dahili manyetik su filtresi / Dahili 6L genleşme kabı. Değişken hızlı A sınıfı sirkülasyon pompası.

Konfor: 60 °C'ye kadar çalısma sıcaklığı ve ısıtma eğrisi ayarı +10 °C'ye kadar soğutma modu.

Aquarea ile hepsi bir arada: Evinizin ısıtma, sıcak su ve soğutma ihtiyacını tek bir monoblok ünite ile karşılayabilirsiniz. Panasonic gücünü evinizde yasayın. Yeni Nesil J Serisi Monoblok Isı Pompaları: 5 – 7 – 9 kW kapasite seçenekleri ile 60 °C ısıtma sıcaklığını garanti eder. Mıknatıslı temizlenebilir filtre cihazın ömrünü artırmak için standart hale getirilmistir.

Yeni Nesil R32 sogutucu akıskan: Panasonic yeni nesil sogutucu akıskan R32’yi öneriyor. Bu gazın kullanımı ile doğadaki ayak izinizi azaltın ve çevreyi daha fazla koruyun. R407C ve R410A ile kıyaslandığında, R32 ozon tabakasına potansiyel zararı minimize eder.

Tasarımda Esneklik ve Kontrol: Aquarea monoblok ısı pompaları, 60 °C çıkıs suyu sıcaklıgı sayesinde hem yerden ısıtma sistemlerinde, hem de radyatör sistemlerinde daha kolay uygulanabilir hale getirildi. Evinizde yer kaybı olmadan monoblok ünite kullanın. Opsiyonel Wi-Fi kit entegrasyonu yapıldıgında, dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı telefonunuzdan ısı pompanızı kontrol edebilirsiniz.

Daha Yüksek Verimlilik ve Daha Fazla Konfor: 5,08 COP ile rakiplerine meydan okuyan Japon teknolojisi. Aşırı düşük dış hava sıcaklıklarda (-20 °C) bile ısıtma konforu sağlar. Ayarlanabilir ısıtma egrisi ve sıcak su modunda konfor veya verimli tüketim modunda kullanılabilir. 3 kW entegre elektrikli ısıtıcı, çok düşük hava sıcaklıklarında konforunuzun bozulmasını engeller.

DOKÜMANLAR;

KATALOG

KULL. KILAVUZU

CE BELGESİ

ERP ETİKETİ