Split

SDC R32 Isı Pompası

SDC R32 YÜKSEK PERFORMANS SPLIT ISI POMPASI;

Aquarea SDC R32 Yüksek Performanslı Split Tip J Nesil Tek fazlı. Isıtma ve Sogutma

Enerji verimliligi: Isıtmada 35°Cde A+++ enerji verimliligi.

Esneklik: Dahili manyetik su filtresi / Dahili 6L genleşme kabı. Değişken hızlı A sınıfı sirkülasyon pompası.

Konfor: 60 °C'ye kadar çalışma sıcaklığı ve ısıtma egrisi ayarı +10 °C'ye kadar soğutma modu.

Aquarea ile hepsi bir arada: Evinizin ısıtma, sıcak su ve soğutma ihtiyacını tek bir split tip ünite ile karşılayabilirsiniz. Ses seviyesi çok düsürülmüs daha kompakt iç üniteler, 3-5 kW ve 7-9 kW için ortak üretildi. Panasonic gücünü evinizde sessizce yasayın.

Yeni Nesil J Serisi Split Tip Isı Pompaları: 3 – 5 – 7 – 9 kW kapasite seçenekleri ile 60 °C ısıtma sıcaklığını garanti eder. Mıknatıslı temizlenebilir filtre cihazın ömrünü artırmak için standart hale getirilmiştir. 3 ve 5 kW kapasiteler 25 metre, 7 ve 9 kW kapasiteler 50 metreye kadar borulama imkanı saglar.

Yeni Nesil R32 sogutucu akıskan: Panasonic yeni nesil soğutucu akıskan R32’yi öneriyor. Bu gazın kullanımı ile dogadaki ayak izinizi azaltın ve çevreyi daha fazla koruyun. R407C ve R410A ile kıyaslandıgında, R32 ozon tabakasına potansiyel zararı minimize eder.

Tasarımda Esneklik ve Kontrol: Aquarea split tip ısı pompaları, 60 °C çıkıs suyu sıcaklığı sayesinde hem yerden ısıtma sistemlerinde, hem de radyatör sistemlerinde daha kolay uygulanabilir hale getirildi. Opsiyonel Wi-Fi kit entegrasyonu yapıldıgında, dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı telefonunuzdan ısı pompanızı kontrol edebilirsiniz.

Daha Yüksek Verimlilik ve Daha Fazla Konfor: 5,33 COP ile dünyaya meydan okuyan Japon teknolojisi. Aşırı düsük sıcaklıklarda (-20 °C) bile ısıtma konforu sağlar. Ayarlanabilir ısıtma eğrisi ve sıcak su modunda konfor veya verimli tüketim modu ile kullanılabilir. 3 kW entegre elektrikli ısıtıcı, çok düşük hava sıcaklıklarında konforunuzun bozulmasını engeller.

DOKÜMANLAR;

KATALOG

KULL. KILAVUZU

CE BELGESİ

ERP ETİKETİ