Split

SDC R32 Isı Pompası

SDC R32 YÜKSEK PERFORMANS SPLIT ISI POMPASI;

Aquarea SDC R32 Yüksek Performanslı Split Tip J Nesil Tek fazlı. Isıtma ve Sogutma

Enerji verimliligi: Isıtmada 35°Cde A+++ enerji verimliligi.

Esneklik: Dahili manyetik su filtresi / Dahili 6L genlesme kabı. Degisken hızlı A sınıfı sirkülasyon pompası.

Konfor: 60 °C'ye kadar çalısma sıcaklıgı ve ısıtma egrisi ayarı +10 °C'ye kadar sogutma modu.

Aquarea ile hepsi bir arada: Evinizin ısıtma, sıcak su ve sogutma ihtiyacını tek bir split tip ünite ile karsılayabilirsiniz. Ses seviyesi çok düsürülmüs daha kompakt iç üniteler, 3-5 kW ve 7-9 kW için ortak üretildi. Panasonic gücünü evinizde sessizce yasayın.

Yeni Nesil J Serisi Split Tip Isı Pompaları: 3 – 5 – 7 – 9 kW kapasite seçenekleri ile 60 °C ısıtma sıcaklıgını garanti eder. Mıknatıslı temizlenebilir filtre cihazın ömrünü artırmak için standart hale getirilmistir. 3 ve 5 kW kapasiteler 25 metre, 7 ve 9 kW kapasiteler 50 metreye kadar borulama imkanı saglar.

Yeni Nesil R32 sogutucu akıskan: Panasonic yeni nesil sogutucu akıskan R32’yi öneriyor. Bu gazın kullanımı ile dogadaki ayak izinizi azaltın ve çevreyi daha fazla koruyun. R407C ve R410A ile kıyaslandıgında, R32 ozon tabakasına potansiyel zararı minimize eder.

Tasarımda Esneklik ve Kontrol: Aquarea split tip ısı pompaları, 60 °C çıkıs suyu sıcaklıgı sayesinde hem yerden ısıtma sistemlerinde, hem de radyatör sistemlerinde daha kolay uygulanabilir hale getirildi. Opsiyonel Wi-Fi kit entegrasyonu yapıldıgında, dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı telefonunuzdan ısı pompanızı kontrol edebilirsiniz.

Daha Yüksek Verimlilik ve Daha Fazla Konfor: 5,33 COP ile dünyaya meydan okuyan Japon teknolojisi. Asırı düsük sıcaklıklarda (-20 °C) bile ısıtma konforu saglar. Ayarlanabilir ısıtma egrisi ve sıcak su modunda konfor veya verimli tüketim modu ile kullanılabilir. 3 kW entegre elektrikli ısıtıcı, çok düsük hava sıcaklıklarında konforunuzun bozulmasını engeller.

DOKÜMANLAR;

KATALOG

KULL. KILAVUZU

CE BELGESİ

ERP ETİKETİ